fbpx

Hakkımızda

     2000 yılında faaliyetlerine başlayan Eprati Plastik A.Ş. gelişen teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek günden güne büyümesini devam ettirmiştir. Şu anda Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında sektörel bilgi ve donanımı yüksek kalifiye ekibiyle üretimine devam etmektedir.
  Çeyrek asıra dayanan üretim ve satış tecrübesiyle gerek yurtiçi gerek yurtdışı pazarında müşterilerine standart ve alternatif ambalaj çözümleri sunarak, dürüst ticaret ilkesiyle hizmet vermektedir.
    Farklı sektör ve büyüklükteki binlerce kurum ve kuruluş, istikrar ve kaliteye verdikleri önem nedeniyle Eprati Plastik’i tercih etmektedir.

VİZYONUMUZ

Ülkemizde ve dünyada gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, mevcut üretim kapasitemizi ve ihracat potansiyelimizi arttırarak, ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaya devam etmek; sektörümüzü ulusal ve uluslararası platform ve pazarlarda temsil etmektir.

MİSYONUMUZ

Dürüst, etik değerlere saygılı ticaret anlayışını hedef edinmiş bir şirket olarak faaliyetlerimizi sürdürmek, ülkemizde ve dünyada bu ilkelerle ticaret yapılmasının yaygınlaşmasına katkı sağlamak.