Takviyeli Poşet ve Özellikleri

Baskılı Poşetler Nasıl Yapılır?

Alçak yoğunlukta bulunan polietilen hammaddesi poşet yapılırken kullanılır. F2 poşet olarak da isimlendirilmektedir. Poşet orijinal granül hammadde özel makinalarda işlenir. Sonra da rulo haline getirilir. 60 cm enindeki baskı makinalarında firmalar için baskı yapılır. Sonra da belirli ebatlar da hazırlanır. Müşterilere gönderilir. Baskılı poşetler yumuşak, parlak ve dayanıklı olmalıdır.

Günümüzde marketler, alışveriş merkezleri ve daha birçok işletmenin kendisine özgü baskı modelleri bulunur. Böylece tanıtımlarını yapmış olurlar. Takviyeli poşet modelleri de baskılı poşet çeşitleri arasında yer alır.

Takviyeli Poşet ve Özellikleri

Baskılı poşetlerin farklı çeşitleri vardır. Takviyeli poşet en çok tercih edilenler arasında yer alır. Bu modeller ek bir takviyeye sahip olduğundan bu ismi almışlardır. Takviyeli poşet daha ağır ve hacimli yüklerin taşınmasını sağlar. Dayanıklılığı arttırılmıştır.

Takviyeli poşet körüklü ya da körüksüz olarak üretilir. Firmaların talebine göre üretim yapılır. 20*30 cm ve 60*70 arasında boyutlarda farklı üretim çeşitleri mevcuttur. Çift tarafına da baskı yapılabilir. Birçok marka takviyeli poşet siparişinde bulunarak kullanmaktadır. Özellikle de tanınmış ve güvenilir markalarda kaliteli görünmek amacıyla son derece tercih edilir.

Takviyeli Poşet Fiyatları

Günümüzde baskılı poşet tercih eden birçok marka vardır. Alçak yoğunluklu polietilenden üretilen baskılı poşetin farklı çeşitleri vardır. Bunlar şu şekildedir;

  • El geçmeli baskılı poşet
  • Takviyeli baskılı poşet
  • Atlet tipi baskılı poşet

Takviyeli olan modeller çok ünlü markaların tercihidir. Şimdiler de birçok yerde alışveriş yaptığımız da takviyeli poşet verdiğini akından görürüz. Kaliteli, dayanıklı ve güvenilir baskılı poşet siparişi için bize ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz doğrultusunda poşet üretimi yapılır. Üzerine kaliteli bir şekilde baskı da eklenir. Daha net bilgiler için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

turkish flag england flag
× Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?