Mağazacılık ambalajları nelerdir?
Mağazacılık ambalajları nelerdir?

Mağazacılık ambalajları nelerdir?

Ambalaj

Merhaba sevgili okurlarımız bugünkü konumuz mağazacılık ambalajları.

Mağaza nedir ? Giyecek, gıda malzemesi, elektronik cihaz, mobilya, beyaz eşya vb. çeşitli tüketim maddelerinin satıldığı büyük dükkana mağaza denilebilir.

Şirketinizin gücüne güç katmak için sizlerin işlerini kolaylaştırmak için biz buradayız. Ambalaj ve plastik poşet çözümleriniz için yardımınıza açığız. Üstelik piyasadaki en kaliteli hammedde’yi sizlere en ekonomik şekilde sunmaya çabalıyoruz. Eprati rakipsiz olarak yoluna devam ederken dilerseniz şimdi sizlere mağazacılık ürünlerimizi tanıtalım.

Atlet poşet nedir?

atlet poşet

Perakende sektöründe önemli bir yer tutan atlet poşet ağırlıklı olarak market ve fırınlarda kullanılmaktadır. Atlet poşetler sahip olduğu körükler sayesinde geniş iç hacim imkânı sunmaktadır. Ayrıca atlet poşet el ergonomisine uygunluğundan dolayı yoğun olarak tercih edilmektedir. Eprati Plastik olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda atlet poşet üretiminde çeşitli renk seçenekleri, boyutlar ve kalınlıklar ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

El Geçme Poşet Nedir?

el geçme poşet

Başta tekstil sektörü olmak üzere eczaneden kırtasiyeye kadar nihai tüketiciye hitap eden birçok farklı sektörde el geçme poşet kullanılmaktadır.
a) Takviyeli El Geçme
b) Takviyesiz El Geçme

El geçme poşetlere hizmet ettiği sektörün şartlarına göre el geçme bölümüne mukavemet kazandırması amacıyla takviye kartı uygulaması yapılmaktadır. Takviye kartı sayesinde el geçme poşetler daha sağlam ve randımanlı kullanım özelliği kazanmaktadır.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

turkish flag england flag
× Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?