Firmalar İçin Yumuşak Saplı Poşet Konforu
Firmalar İçin Yumuşak Saplı Poşet Konforu

Firmalar İçin Yumuşak Saplı Poşet Konforu

Firmalar İçin Yumuşak Saplı Poşet Konforu

Uzun zamandır ambalaj ve poşet imalatı yapmakta olan kurumumuz bünyesinde pek çok farklı ürün yer almaktadır. Tamamen firmaların ve sektörlerin ihtiyacına göre şekillenmiş olan ürün portföyümüzde bulunan yumuşak saplı poşet oldukça nitelikli bir ambalaj türü olarak dikkat çekmektedir. Yumuşak saplı poşetin en dikkat çekici tarafı isminden de anlaşılacağı üzere poşetin tutma kısmında kullanılan yumuşak olan plastik aksamıdır. Böylece premium bir havaya bürünmüş olan poşet pek çok firma tarafından tercih edilebilmektedir.

Yumuşak Saplı Poşet Kullanım Alanları Nerelerdir?

Gerek görünümüyle gerekse tutuluşundaki konforla ön plana çıkmakta olan yumuşak saplı poşet özellikle pastaneler tarafından tercih edilmektedir. Pastane, restoran gibi yerlerde geniş ebatta olan kutuların diğer poşet türlerine yatay olarak yerleştirilmesi büyük bir sorun ortaya çıkartmaktadır. Çünkü kutunun içinde bulunan pasta ergonomik olmayan poşetlerde taşındığında deforme olabilmektedir. Ancak firmamız tarafından istenen ebatlarda üretilmiş olan yumuşak saplı poşet açıldığında dikdörtgen veya kare ebatlarında tam bir kutunun yerleştirilebileceği bir içyapıya sahip olmaktadır. Böylece hem estetik görünümüyle hem de kullanım konforu ile ön plana çıkmakta olan üretimimiz özellikle gıda sektörü tarafından tercih edilmektedir.

En Dayanıklı Yumuşak Saplı Poşet Çeşitleri

Üretmekte olduğumuz yumuşak saplı poşetlerde baskılı veya baskısız olmak üzere iki ayrı konsepti ön plana çıkartmaktayız. Özellikle pastaneler ve restoranlar tarafından tercih edilen poşetlerin üstüne istediğiniz herhangi bir figürü fotoğrafı veya kurumunuzun logosunu kolaylıkla işleyebilmekteyiz. Böylece bir taraftan sizin için taşıma çözümü oluştururken diğer taraftan da oldukça makul fiyatlarla reklam yapma fırsatına erişebileceksiniz. Yumuşak saplı poşet türlerinde ekonomik fiyat portföyü belirlemekte olan kurumumuz kaliteli, dayanıklı ve şık olan ürünlerimizi firmaların beğenisine sunmaktadır.

Yorum Ekle

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fiyat Teklifi Al