Eprati Hışır Poşet
Eprati Hışır Poşet

Eprati Hışır Poşet

Hışır Poşet Kullanımı

Hışır poşet son zamanlarda oldukça tercih edilir hale gelmiştir. Baskı yapılmayan hışır poşetler oldukça ince bir yapıya sahiptir. Hafif ürün taşınmasında tercih edilen hışır poşetler esnaf ve marketler tarafından tereddütsüz kullanılmaktadır. Paketleme şirketleri ve gıda üreticileri tarafından sık sık hışır poşet kullanılmaktadır. Farklı ebatlarda ürünlere ulaşmak için çeşitlere göz atabilirsiniz.

Hışır Poşet Özellikleri

Hışır poşet hammaddenin yüksek yoğunluklu polietilen kullanılanıdır. Özel makinelerde işlenen poşet rulo film haline getirilmektedir. 60 cm enine sahip baskı makinelerinde özel olarak basılmaktadır. Rulo olarak hazırlanan poşetler istenilen tip ve ebatlarda paketlenmektedir. Dayanıklı ve mat çeşitleri bulunmaktadır. Boyasız olduğunda ise parlak ve şeffaf görünüme sahiptir. Hışır poşete atlet poşet ismi de verilmektedir. 50+15+15*75 cm ebat ve 18+7+7*35 cm ebat arası ölçüler bulunmaktadır. 6 farklı renge ulaşmanız mümkün. Orjinal hammaddeden oluşan çift taraf baskılı çeşitler bulunmaktadır. Dilerseniz yumuşak saplı hışır takviyeli poşetlere de ulaşım sağlayabilirsiniz. Her tip ürün isteğe göre farklı ebat, renk ve ölçüde olabilmektedir.

Doğru Hışır Poşet Adresi

Hışır poşet manav, kasap, market, kebapçı, hırdavatçı, fırın, manav, lokanta, pastane gibi daha birçok ürün satanlar tarafından tercih edilmektedir. Kırtasiye, giyim, ayakkabı, iletişim gibi ürünler için rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Körüklü ve körüksüz yapımı mümkündür. En kaliteli ve uygun fiyata hışır poşete ulaşmak için eprati.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

turkish flag england flag
× Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?