Dayanıklı Plastik Poşet Çeşitleri
Dayanıklı Plastik Poşet Çeşitleri

Dayanıklı Plastik Poşet Çeşitleri

Dayanıklı Plastik Poşet Çeşitleri

Ambalaj sektöründe bir marka değeri olarak ön plana çıkmakta olan firmamız uzun zamandır plastik poşet üretimi yapmaktadır. Halk arasında plastik poşet diye anılmakta olan ürünlerimizde aslında polietilen dediğimiz son derece kaliteli ve dayanıklı olan malzeme kullanılmaktadır. Polietilen kullanımının en büyük avantajı yalıtım noktasında büyük bir avantaj sağlaması ve uzun ömürlü olmasıdır. Bu şekilde imal etmiş olduğumuz poşetlerde aynı zamanda çevreye ve insan sağlığına karşı duyarlı bir doku da bulunmaktadır. Plastik poşet üretiminde dünya standartlarında uygulamalar geliştirdiğimiz için bütün ürünlerimizde hem estetik değer ön plana çıkartılmakta hem de kurumların arzulamış olduğu dayanıklılığa yer verilmektedir. Bu şekilde imalatta bulunduğumuz poşetler için özellikle endüstriyel ve ticari kurumlar büyük bir talepte bulunmaktadır. Çünkü endüstriyel kurumların kullanmak zorunda olduğu poşetlerde dayanıklılık ve uzun ömürlülük ön plandadır. Bu açıdan bakıldığında oto lastik firmalarından halı yıkama firmalarına reklam firmalarından taşıma uygulamalarının devreye sokulduğu firmalara kadar geniş bir sahada rahatlatıcı ve konforlu çözümler sunabilmekteyiz.

Hijyenik Plastik Poşet Çeşitleri

Firmamız tarafından üretilmekte olan plastik poşet çeşitlerinde gıda ambalajları için özel bir imalat tarzı gerçekleştirmekteyiz. Tüketmekte olduğumuz gıdaların daha sağlıklı bir şekilde korunması veya tedarikçiden ve perakendeciden satın alınmış olan gıda türlerinin evlerimize güven ve hijyen içerisinde getirilebilmesi için kaliteli ambalajlara ihtiyaç bulunmaktadır. Bu sebeple her gıda türü için farklı tarzlarda ve ebatlarda plastik poşet üretmekteyiz. Et ve tavuk için ısı yalıtım değeri yüksek olan poşetler üretilirken hamburger sandviç dondurma gibi gıda türleri için yine farklı tarzlarda poşet imalatı yapabilmekteyiz. Üretmiş olduğumuz gıda poşetlerinde farklı ebatlar ortaya koyarak bütün firmalar için farklı çözümler sunmaktayız. Firmamızın imal etmiş olduğu plastik poşet çeşitleri arasında yer alan tekstil ambalajları da oldukça talep görmektedir. Elbiselerinizin muhafaza edilebilmesi için kullanabilen ambalajlar ürettiğimiz gibi taşıma torbası olarak kullanılan logolu ve antetli olan ambalajlar da yine kurumumuzca üretilmektedir. Özellikle temizlik ambalajı noktasında büyük bir hassasiyet göstermekteyiz. Üretmiş olduğumuz temizlik ambalajlarında standart çöp torbalarında dayanıklılığa yer vermekteyiz. Ayrıca sağlık kurumları için yasal bir zorunluluk olan tıbbi atık poşeti de yine kurumumuz tarafından imal edilmektedir.

Baskılı Plastik Poşet Çeşitleri

Günümüzde reklam giderleri için çok büyük kalemler arayan firmalar kurumumuz tarafından üretilmekte olan baskılı plastik poşet çeşitleri ile ekonomik reklam alternatiflerine kavuşabilmektedirler. Zira firmaların isimlerinin, logolarının veya istedikleri herhangi bir görselin yer aldığı baskılı olan plastik poşet çeşitleri uygun fiyatlara imal edilerek kurumlara ve firmalara sunulmaktadır. Bu şekilde imal etmiş olduğumuz poşetler aynı zamanda promosyon ürününe de kolaylıkla dönüştürebilmektedir. Göz alıcı renklerde üretilen plastik poşetlerde boya kalitesi sebebiyle firmalar için sürekli olarak kendi reklamlarını yapılabileceği taşıma araçları ortaya çıkartılmaktadır.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

turkish flag england flag
× Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?