Baskılı Poşet Çeşitlerinden El Geçme Poşet
Baskılı Poşet Çeşitlerinden El Geçme Poşet

Baskılı Poşet Çeşitlerinden El Geçme Poşet

Baskılı Poşet ve Çeşitleri

Alçak yoğunluktaki polietilen hammaddesinin kullanılmasıyla oluşan plastik poşetlerin kullanım alanı oldukça fazladır. Orijinal granül hammaddesiyle birlikte özel makinalar da işlenir. Sonra da rulo haline getirilir. Ardından da üzerine baskı yapılır. Baskı bittikten sonra da kesme işlemi olur. İstenilen ebatlar da ve şekiller de üretilir. Firmalara gönderilir.

Günümüzde baskılı poşet üretimi giderek artmaktadır. Marketler, firmalar, şirketler ve daha birçok işletmenin kendisine özgü baskısı vardır. El geçme poşet çeşitleri şunlardır;

  • El geçmeli baskılı poşet
  • Atlet tipi baskılı poşet
  • Takviyeli baskılı poşet

El Geçmeli Baskılı Poşet ve Özellikleri

Baskılı poşet çeşitleri içerisinde kullanım alanı fazla olanlardan birisi de el geçmeli olanlardır. Bunlar sadece bir elin geçeceği şekilde tutamacı olan poşetlerdir. Mağazalar, kırtasiyeler, butikler, ayakkabı satan yerler ve daha birçok alan da el geçmeli baskılı poşet tercih edilir.

El geçme poşet 20*30 ya da 60*70 ebatlarında üretilir. Poşetin hem ön hem de arka kısmına baskı uygulanır. İstediğiniz şekilde baskı talebinde bulunabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek dayanıklı, hafif ve şeffaf baskılardan faydalanabilirsiniz.

El Geçme Baskılı Poşet Fiyatları

Baskılı poşet alçak yoğunluktaki polietilen maddesinden üretilir. Kullanım alanı da son derece fazladır. Mağazalar, butikler, marketler, şirketler ve daha birçok işletme baskılı poşet kullanır. El geçmeli poşet oldukça sipariş edilen modellerdir. Hem ön kısmına hem de arka kısmına baskı yapılır. İstenilen ebatlarda üretilir. Belirlenen süreler içerisinde siparişler hazırlanır ve teslim edilir.

El geçme poşet fiyatları ürünün özelliklerine göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Bizimle iletişime geçerek baskılı poşetler hakkında daha net bilgiler edinebilirsiniz. Siparişleriniz doğrultusunda üretimler yapılır. Ardından da teslim edilir. Dayanıklı, şeffaf ve hafif poşetler için bizden yardım alabilirsiniz.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

turkish flag england flag
× Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?