Baskılı Halı Yıkama Poşeti
Baskılı Halı Yıkama Poşeti

Baskılı Halı Yıkama Poşeti

Halıların Teslimatını Yaparken Kullanılan Halı Yıkama Poşetleri

Halı yıkama merkezlerinin en dikkat etmesi gereken iş kurallarından biride halıları teslim alırken ve teslimini gerçekleştirirken güvenliğinin sağlanmasıdır. Herkes halıların eve, işyerine temiz bir şekilde geri gelmesini ister ve bu noktada da halı yıkama merkezlerinin titiz davranması şarttır. Bu nedenle ambalaj firmaları tarafından üretimi yapılan halı yıkama poşeti çok fazla tercih edilmektedir. Dikkat edilmesi gerekilen nokta tercih edilen halı yıkama poşetinin dayanıklılığı ve çevreye zararsız olmasıdır.

Halı Yıkama Poşetlerinin Özellikleri

Halı yıkama merkezinde yıkanan halılar kuruduktan sonra evlere teslimi gerçekleştirilirken halı yıkama poşeti ile birlikte götürülmektedir. Hem temiz halılar çevreden gelebilecek kire, çöpe, toza karşı korunmuş olurlar hem de zedelemelere maruz kalmazlar. Halı yıkama poşetlerinin ebatlarının birbirinden farklı olması gerekir. Çünkü her halı aynı uzunlukta ve kalınlıkta değildir. Halı yıkama poşetlerinin üzerinde firma isterse logo, amblem baskısı yapılabilir.

Halı Yıkama Poşeti Nereden Alınmalıdır?

Halı yıkama poşeti konusunda tecrübeli ve kaliteli bir firma arıyorsanız www.eprati.com sitesini ziyaret ederek plastik ambalajlar konusunda daha fazla bilgi alabilirsiniz. Firma yıkanmış halıların tesliminde kullanılan poşetleri %100 orijinal yüksek yoğunluklu polietilen de üretmektedir. Sahip olduğu dayanıklılık ve kilogram-metraj dengesi ile bu sektörde en kaliteli ve dayanıklı olan poşetleri üretmektedirler. Marka firmaların istediği halı yıkama poşetlerini hava delikli, kesilmiş torbalı, perforeli olarak üretmektedir.

Yorum Ekle

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fiyat Teklifi Al